Poptávka

Degustace vín

Degustace pro jednotlivce - malá degustace vín (každý den)

Kdykoliv nás navštívíte, můžete ochutnat z výběru 8 - 10 vzorků vín z nabídky lahvovaných vín a min. 3 druhy sudového vína. Bez objednání, bez nutnosti platit za celou láhev. Nabídku pravidelně obměňujeme, ale zachováváme výběr tak, aby šlo vždy o průřez celou galerií. Zde ukázkový přehled každodenní degustace:

Sylvánské zelené
Pozdní sběr 2016, suché
Vinařství Šalša, Kyjov
0.05l 18,-
Aurelius
Pozdní sběr 2016, suché
Vinařství Botur, Strážnice
0.05l 21,-
Rulandské šedé
Pozdní sběr 2016, polosuché
BM Vinařství, Tvrdonice
0.05l 21,-
Hibernal
Výběr z hroznů 2016, polosuché
Vinařství Maňák, Žádovice
0.05l 24,-
Pálava
Výběr z hroznů 2017, polosladké
Vinařství Grmolec, Hovorany
0.05l 24,-
Svatovavřinecké + Modrý Portugal Rosé
Moravské zemské 2016, polosladké
Vinařství rodina Kölbelova, Kyjov
0.05l 17,-
Zweigeltrebe
Pozdní sběr 2014, suché
Rodinné vinařství Kadubcovi, Lipov
0.05l 15,-
Rulandské modré
Výběr z hroznů 2016, suché
Vinařství Šalša, Kyjov
0.05l 22,-

Sudová vína 0,1l

Vinařství Vaďura, Polešovice
Muškát Moravský
alk 13.0%
Moravské zemské, suché
14,-
Ryzlink rýnský
alk 12.0%
Moravské zemské, polosuché
14,-
Frankovka
alk 13.0%
Moravské zemské, suché
14,-

Degustace pro skupiny a firmy

Degustace ve Slovácké galerii vín pro skupiny a firmy probíhají na základě objednávky předem. Degustaci provádějí naši sommeliéři a doprovázejí ji zajímavým a odborným výkladem o víně dle zájmu a složení skupiny. Počet osob pro 1 sadu degustace je 1-20 osob. Délka degustace je dle individuálního zájmu cca 60 - 120 minut. Degustace je organizována tak, že je vždy otevřena jedna celá láhev vína. Jedna láhev (0,75 l) představuje standardně 15 degustačních skleniček á 0,05 l. Láhev lze rozdělit až pro 20 osob při nižším objemu vzorku na osobu. Zdarma jsou k degustaci poskytovány kousky pečiva ke smazání chuti mezi víny. V případě, že otevřená láhev není zcela zkonzumována, může si ji vzít klient s sebou k další konzumaci.

Základní degustace

Degustace zahrnuje 8 šarží vín zemských, známkových, jakostních a jakostních vín s přívlastkem (4* bílé, 1* růžové nebo klaret a 3* červené šarže z modré odrůdy) vybraných dle aktuální nabídky Slovácké galerie vín.

Cena za 1 sadu pro 1-20 osob: 2.900 Kč vč. DPH

Cena zahrnuje: Degustaci v uvedeném rozsahu, sklepmistra poskytujícího odborný výklad, bílé pečivo (neutralizační sousta), vodu ve džbánech.

Lahodná degustace

Degustace zahrnuje 9 šarží vín zemských, známkových, jakostních nebo vín jakostních s přívlastkem (5* bílé, 1* růžové nebo klaret a 3* červené šarže z modré odrůdy), vybraných dle aktuální nabídky Slovácké galerie vín.

Cena za 1 sadu pro 1-20 osob: 3.900 Kč vč. DPH

Cena zahrnuje: Degustaci v uvedeném rozsahu, sklepmistra poskytujícího odborný výklad, bílé pečivo (neutralizační sousta), vodu ve džbánech.

Exkluzivní degustace

Degustace zahrnuje 10 šarží vín, ze široké škály přívlastků povolených vinařským zákonem, včetně vín speciálních (6* bílé, 1* růžové, klaret nebo sekt a 3* červené z modré odrůdy).

Cena za 1 sadu pro 1-20 osob: 4.900 Kč vč. DPH

Cena zahrnuje: Degustaci v uvedeném rozsahu, sklepmistra poskytujícího odborný výklad, bílé pečivo (neutralizační sousta), vodu ve džbánech.

Degustace volná

Pokud máte rádi volnost při výběru vín a chcete jen vychutnávat, pak je pro vás vhodná volná degustace. Můžete si sami zvolit, co ochutnáte a v jakém pořadí. Sommeliér bude rád Vaším poradcem při výběru. Minimální počet prezentovaných vín je 10 šarží. K ceně vín v jedné sadě, Vám bude připočtena částka 750 Kč vč. DPH za služby sommeliéra a servis k degustaci.

 

Pravidelná měsíční degustace vybraného vinařství

Každý poslední pátek v měsíci připravujeme ve spolupráci s vybraným vinařstvím z naší nabídky degustaci pro veřejnost. Akce začíná vždy v 19:00 hod a trvá cca 2 hodiny. Ochutnáte zajímavá vína od vybraného vinaře a vyslechnete si zajímavý výklad – pokaždé trochu jinak. Aktuální přehled akcí ZDE.