Poptávka

O nás

Protože slovácký region je výrobou vína vyhlášený, tak chceme nejenom turistům představit a umožnit v příjemném prostředí ochutnat a zakoupit kvalitní vína zde vyrobená. Součástí prostor je i sklepní posezení nabízené k pronájmu firmám a skupinám. O vaši pohodu se starají zkušení sommelieři, kteří vám poradí a zodpoví vaše dotazy.

Slovácká galerie vín sídlí přímo ve sklepních prostorách kyjovské radnice. Tato nejvýznamnější kyjovská historická památka je dominantou Masarykova náměstí. Renesanční radnice byla postavena italskými staviteli v letech 1561–62. Stavba je široká 22 m a výška věže dosahuje 39 m. U hlavního vchodu je umístěn železný loket, který sloužil k přeměřování zboží na místním trhu. Fasáda radnice je vyzdobena psaníčkovým sgrafitem. V budově radnice dnes sídlí městský úřad.

Slovácká galerie vín Slovácká galerie vín Slovácká galerie vín Slovácká galerie vín Slovácká galerie vín Slovácká galerie vín Slovácká galerie vín Slovácká galerie vín Slovácká galerie vín Slovácká galerie vín